Projekt naszego budynku

"Bo u Boga żadna rzecz nie jest niemożliwa." /Łk 1:37/

Istotą kościoła nie jest jego budynek, ale ludzie i klimat relacji jaki wytwarzają. To fascynujący żywy organizm. JEGO ciało.

Jaką więc rolę spełnia budynek kościoła? Budynek jest miejscem, które ma przyciągać i uzewnętrzniać to, kim są ci, którzy tam chodzą i Kogo reprezentują. W przedstawionej koncepcji tak właśnie widzimy to miejsce.

Jest to dla nas wielkie przedsięwzięcie finansowe, do którego zapraszamy każdego, kto chciałby przyłączyć się do tego dzieła.

Dziękujemy za każdy dar.

Bank ING, nr konta: 17 1050 1328 1000 0023 5155 5780 – darowizna na budynek