23 maja 2018

WAŻNE! Nabożeństwo nie odbędzie się

W związku z corocznym Przeglądem Zespołów Artystycznych "Kowadło" (27.05) oraz wyjazdem naszego Kościoła do do Ustronia (03.06) najbliższe nabożeństwo odbędzie się dopiero 10 czerwca!

Do zobaczenia wkrótce :)

15-lecie Kościoła In Plus

9 maja 2018

15-lecie Kościoła In Plus

17 czerwca obchodzimy 15 lecie Kościoła. Z tej okazji organizujemy świąteczne nabożeństwo po południu, po którym będzie czas na relacje przy kawie, ciastkach i przystawkach. Na zakończenie odbędzie się otwarty dla wszystkich koncert kobiecego tria smyczkowego Classic Sisters.

Zaczynamy o godz. 16-stej.

To nasze święto, więc nie może cię zabraknąć.

23 maja 2018

Błogosławieństwo w biznesie

Błogosławieństwo w biznesie - inspirująca konferencja w ciekawym głównym mówcą Krzysztofem Jędrzejewskim.
Małe miasto, wielki format... bo format tworzą ludzie.
Warto.

Moc krzyża - Nancy McCready

2 marca 2018

Moc krzyża - Nancy McCready

Zapraszamy na kolejną konferencję Moc krzyża, którą poprowadzi Nancy McCready z kościoła w Teksasie. Moc krzyża, to droga od cielesności poprzez krzyż do wolności. To rola Ducha Św. w nas.

Konferencja odbędzie się 24 marca od godziny 10:00

Nie może Cię zabraknąć!

Pastor Sławek Jagieła

9 stycznia 2018

Pastor Sławek Jagieła

21 stycznia w niedzielę mamy zaszczyt gościć pastora zboru Kanaan z Olesna, Sławka Jagieły. Zapraszamy na zachęcające słowo oraz pełne mocy uwielbienie.

Nabożeństwo 24.12.2017 nie odbędzie się

17 grudnia 2017

Nabożeństwo 24.12.2017 nie odbędzie się

Ważna informacja. Za tydzień, 24 grudnia nabożeństwo niedzielne nie odbędzie się. Jednocześnie zapraszamy na nabożeństwo świąteczne dzień później, 25 grudnia na godzinę 10:00

Wizyta pastora Petra Szlaura

8 grudnia 2017

Wizyta pastora Petra Szlaura

Zapraszamy na niedzielne nabożeństwo, 17 grudnia. Gościć będziemy Petra Szlaura, pastora z Frytka-Mystka.

Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

13 października 2017

Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

W sobotę 28 października, o godz. 18-stej w Sali MOKSiR zapraszamy na kolejny Wieczór z Duchem Świętym.

To czas odświeżenia, odpoczynku i uczenia się poruszania w Nim.

Poruszeni Duchem Świętym

14 września 2017

Poruszeni Duchem Świętym

Carl Gustaf Severin - ewangelista, porywający mówca o dużym poczuciu humoru. Nauczyciel szkoły biblijnej "Słowo Życia" w Uppsali. Podczas swojej służby odwiedził ponad 60 krajów, a jego nauczanie miało wpływ na tysiące osób na całym świecie.

W naszym Kościele będzie się dzielił w temacie doświadczania działania Duchu Św.

Zapraszamy w czwartek, 5 października o godz. 18-stej.

Wieczór z Duchem Świętym

4 września 2017

Wieczór z Duchem Świętym

Zapraszamy na nowy cykl spotkań Kościoła, zatytułowany Wieczór z Duchem Świętym, który rozpocznie się 16 września o godzinie 18:00. W planach uwielbienie, nauczanie, wieczerza oraz wspólna kawa i relacje.

Nie może Cię zabraknąć!

Nancy McCready - Moc Krzyża

19 sierpnia 2017

Nancy McCready - Moc Krzyża

3 września gościć będziemy pastor Nancy McCready z Kościoła w Sealy, która głosić będzie na temat Mocy Krzyża.

Zapraszamy serdecznie.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

23 maja 2017

Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

Jak co roku odbywać się będzie przegląd piosenki Kowadło, a więc nabożeństwo nie odbędzie się. Zapraszamy do odwiedzenia okolicznych Kościołów.

Święto Kościoła, 17-18.06.2017

19 maja 2017

Święto Kościoła, 17-18.06.2017

W dniach 17-18 czerwca świętujemy. To weekend Święta Kościoła. Tak jak w ubiegłych latach praktykowany będzie pod nazwą DZIĘKUJĄC BOGU - DZIĘKUJĄC LUDZIOM. Chcemy podziękować Bogu za Jego działanie, za ten  kościół, a ludziom za wyróżniającą się służbę. Tak więc w sobotę zaczynamy o 17-stej Wieczorem Uwielbienia, a w niedzielę o 10-tej nabożeństwem. To będzie dobry czas z "korzyścią dla ciebie".

Zapraszamy!

Konferencja TeoTest z pastorem Przemkiem Sielatyckim

6 maja 2017

Konferencja TeoTest z pastorem Przemkiem Sielatyckim

W sobotę 3 czerwca w Domu Kultury, o godz. 16-stej gościć będziemy Przemka Sielatyckiego, pastora Kościoła Chrystus Królem z Krakowa, który poprowadzi konferencję TeoTest dotyczącą dzielenia się z ludźmi Ewangelią. Będzie to czas odnowienia misji każdego z nas, odpowiedzi na pytania dlaczego i jak mam to robić. TeoTest, to narzędzie do głoszenia ewangelii w każdym czasie i miejscu.

Zarezerwuj czas, nie może cię zabraknąć.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Nabożeństwo 30 kwietnia nie odbędzie się!

25 kwietnia 2017

Nabożeństwo 30 kwietnia nie odbędzie się!

W związku z wyjazdem Kościoła do Wisły, najbliższe nabożeństwo, 30 kwietnia - nie odbędzie się!