Między nami kobietami - spotkanie dla kobiet

20 października 2018

Między nami kobietami - spotkanie dla kobiet

Zapraszamy na kolejne spotkanie kobiet z serii "Między nami kobietami". Tym razem odbywać się będzie pod tytułem "Przebaczenie jest naszą siłą".

Nie może Cię zabraknąć! Spotykamy się już 27 października o godzinie 17:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Kuźni Raciborskiej.

Wieczór z Duchem Świętym, 12.10.2018

25 września 2018

Wieczór z Duchem Świętym, 12.10.2018

W ramch Spotkań Kościoła zapraszamy 12 października, o godz. 20-stej do Sali MOKSiR na Wieczór z Duchem Świętym. Tym razem jest to piątkowy wieczór. Dobry czas na odświeżenie, odpoczynek i poruszanie się z Duchem Świętym.

Zapraszamy.

Duch Święty i Ty

7 września 2018

Duch Święty i Ty

W ostatnia sobotę września po raz kolejny nasz Kościół bedzie gościć Nancy McCready.
Tym razem tematem przewodnim konferencji będzie Duch Święty i ty.

23 maja 2018

Błogosławieństwo w biznesie

Błogosławieństwo w biznesie - inspirująca konferencja w ciekawym głównym mówcą Krzysztofem Jędrzejewskim.
Małe miasto, wielki format... bo format tworzą ludzie.
Warto.

23 maja 2018

WAŻNE! Nabożeństwo nie odbędzie się

W związku z corocznym Przeglądem Zespołów Artystycznych "Kowadło" (27.05) oraz wyjazdem naszego Kościoła do do Ustronia (03.06) najbliższe nabożeństwo odbędzie się dopiero 10 czerwca!

Do zobaczenia wkrótce :)

15-lecie Kościoła In Plus

9 maja 2018

15-lecie Kościoła In Plus

17 czerwca obchodzimy 15 lecie Kościoła. Z tej okazji organizujemy świąteczne nabożeństwo po południu, po którym będzie czas na relacje przy kawie, ciastkach i przystawkach. Na zakończenie odbędzie się otwarty dla wszystkich koncert kobiecego tria smyczkowego Classic Sisters.

Poniżej znajduje się plan święta:

Moc krzyża - Nancy McCready

2 marca 2018

Moc krzyża - Nancy McCready

Zapraszamy na kolejną konferencję Moc krzyża, którą poprowadzi Nancy McCready z kościoła w Teksasie. Moc krzyża, to droga od cielesności poprzez krzyż do wolności. To rola Ducha Św. w nas.

Konferencja odbędzie się 24 marca od godziny 10:00

Nie może Cię zabraknąć!

Pastor Sławek Jagieła

9 stycznia 2018

Pastor Sławek Jagieła

21 stycznia w niedzielę mamy zaszczyt gościć pastora zboru Kanaan z Olesna, Sławka Jagieły. Zapraszamy na zachęcające słowo oraz pełne mocy uwielbienie.

Nabożeństwo 24.12.2017 nie odbędzie się

17 grudnia 2017

Nabożeństwo 24.12.2017 nie odbędzie się

Ważna informacja. Za tydzień, 24 grudnia nabożeństwo niedzielne nie odbędzie się. Jednocześnie zapraszamy na nabożeństwo świąteczne dzień później, 25 grudnia na godzinę 10:00

Wizyta pastora Petra Szlaura

8 grudnia 2017

Wizyta pastora Petra Szlaura

Zapraszamy na niedzielne nabożeństwo, 17 grudnia. Gościć będziemy Petra Szlaura, pastora z Frytka-Mystka.

Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

13 października 2017

Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

W sobotę 28 października, o godz. 18-stej w Sali MOKSiR zapraszamy na kolejny Wieczór z Duchem Świętym.

To czas odświeżenia, odpoczynku i uczenia się poruszania w Nim.

Poruszeni Duchem Świętym

14 września 2017

Poruszeni Duchem Świętym

Carl Gustaf Severin - ewangelista, porywający mówca o dużym poczuciu humoru. Nauczyciel szkoły biblijnej "Słowo Życia" w Uppsali. Podczas swojej służby odwiedził ponad 60 krajów, a jego nauczanie miało wpływ na tysiące osób na całym świecie.

W naszym Kościele będzie się dzielił w temacie doświadczania działania Duchu Św.

Zapraszamy w czwartek, 5 października o godz. 18-stej.

Wieczór z Duchem Świętym

4 września 2017

Wieczór z Duchem Świętym

Zapraszamy na nowy cykl spotkań Kościoła, zatytułowany Wieczór z Duchem Świętym, który rozpocznie się 16 września o godzinie 18:00. W planach uwielbienie, nauczanie, wieczerza oraz wspólna kawa i relacje.

Nie może Cię zabraknąć!

Nancy McCready - Moc Krzyża

19 sierpnia 2017

Nancy McCready - Moc Krzyża

3 września gościć będziemy pastor Nancy McCready z Kościoła w Sealy, która głosić będzie na temat Mocy Krzyża.

Zapraszamy serdecznie.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

23 maja 2017

Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

Jak co roku odbywać się będzie przegląd piosenki Kowadło, a więc nabożeństwo nie odbędzie się. Zapraszamy do odwiedzenia okolicznych Kościołów.