Koncert akustyczny Mate.O

04 - Kwietnia - 2011

Zapraszamy na wyjątkowy koncert MATE.O AKUSTYCZNY, który odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Kościół Jeruzalem jest współorganizatorem tego koncertu.

Bilety do nabycia w Sekretariacie Miejskiego Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w cenie:

Mate.O akustyczny:

...Mate.o debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku. Od tamtej pory nagrał 3 autorskie albumy: "Totalne uwielbienie" (1998), "Jesteś dobry dla mnie" (2002), "Zapominam siebie" (2006). W 2004r. wydał singiel w wersji anglojęzycznej - "Acoustic Summer 04".

Od 10 lat regularnie koncertuje w kraju m.in. kilkakrotnie brał udział w prestiżowych festiwalach: Slot Art Festiwal (Lubiąż), Song of songs(Toruń), Festiwal muzyki dobrej (Warszawa), Festiwal stróżów poranka (Chorzów), a także występował w licznych klubach muzycznych, salach koncertowych, kościołach czy imprezach plenerowych.

W 1999r. rozpoczął międzynarodową działalność koncertową występując czterokrotnie w Stanach Zjednoczonych (dwukrotnie brał udział w solowych projektach wraz z Natalią Niemen, ostatni koncert w listopadzie b.r. w Chicago, wraz z Mieczem Szcześniakiem i Beatą Bednarz), Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii (listopad 2006), Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi.

Mate.o wielokrotnie występował z wieloma cenionymi polskimi artystami, m.in. Mieczem Szcześniakiem, New Life M, TGD, Beatą Bednarz (Big Stars), Joachimem Menclem, Natalią Niemen, Deus Meus, Marcinem Pospieszalskim, Saruel, Arką Noego oraz z wieloma innymi.

Jego twórczość jest często wykorzystywana na płytach i koncertach m.in. chóru TGD (Trzecia Godzina Dnia), z którym od wielu lat występuje jako solista wraz z Mieczem Szcześniakiem i Beatą Bednarz, biorąc udział w telewizyjnych projektach pod kierownictwem Elżbiety Skrętkowskiej (Szansa na sukces). Można go było zobaczyć także w koncertach telewizyjnych pod kierownictwem muzycznym Marcina Pospieszalskiego oraz wspólnych występach z Arką Noego.

Muzykę zespołu można zaliczyć do nurtu pop-jazz. Ich twórczość nasycona jest ciekawymi pomysłami i aranżacjami, oraz niebanalną oprawą tekstową. Każdy znajdzie tu coś fascynującego, niespotykanego i na pewno nie da się tej muzyki szybko zapomnieć.

Info: www.kuzniakultury.pl