Konferencja Momentum

05 - Października - 2013

W piątek, sobotę 11 i 12 października w Społeczności Winnica w Rybniku odbędzie się konferencja zatytułowana Momentum.

Momentum, to ruch, poruszenie. To niezbędny element każdego wzrostu i rozwoju; czy to kościoła, firmy, czy też służby poszczególnych osób. Bez momentum każda służba po jakimś czasie staje się monotonna i uciążliwa. Zaczynamy wtedy tracić entuzjazm i pasję w służbie dla Królestwa.

Jak wzbudzić momentum i jak je utrzymać? Czy jedni mają większe szczęście ponieważ Bóg im błogosławi, czy też Bóg im błogosławi ponieważ…? Jeśli potrzebujesz momentum - poruszenia w swojej służbie, kościele, firmie, to ta konferencja jest dla Ciebie.

Mówcami będą dobrze nam znani pastor Paweł Godawa i pastor Martin Kedian.

Więcej szczegółów na www.winnica.org. Serdecznie zapraszamy.