Wyjazd Kościoła

30 - Stycznia - 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wyjeździe kościoła, który odbędzie się w majowy weekend w Milówce.

W czasie wyjazdu Słowem usługuje gość, Petr Szlaur pastor Kościoła Żywego Boga z Frydka-Mistka z Czech.
Dzieci na wyjeździe będą miały zapewnioną opiekę.
Zapowiada się bardzo ciekawy czas budowania wzajemnych relacji i wzrostu wiary. Zaplanuj swój czas, nie może Cię tam zabraknąć.

Termin: od 30.04 - czwartek (kolacja) do 03.05 - niedziela (obiad)

Miejsce: Milówka, pensjonat "u Kubiców", www.ukubicow.pl

Koszty: 210 zł osoba dorosła, 150 zł dzieci 7-11 lat i 100 zł dzieci 3-6. Dzieci do 2 lat za darmo, bez świadczeń.

Wpłaty za pobyt (całe lub częściowe) można dokonywać na konto kościoła:

Adres: Kościół In Plus, ul. Topolowa 39, 47-420 Kuźnia Raciborska
Tytułem: Nazwisko i imię - wyjazd kościoła