Koncert Uwielbienia ICF Zurich

07 - Marca - 2017

Kościół Filadelfia z Wodzisławia zaprasza na koncert uwielbienia zespołu z kościoła ICF Zurych.

Blisko 15 osobowa ekipa z Zurychu, przygotuje wspaniałe uwielbienie, które też będzie doskonałą okazją do zaproszenia nowych osób, ponieważ pod koniec koncertu będzie też wątek ewangelizacyjny.

Kilka osób z naszego kościoła miało okazję słuchać ich na żywo w Zurychu, więc są oni najlepszą rekomendacją wydarzenia.

Koncert odbędzie się 22 marca (środa), godz.19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy