Moc pasji - Owens Sherman

Moc pasji

Owens Sherman

Wypożyczona

Pasja! Niedoceniany składnik każdego osiągnięcia. Zdolności określają, co jesteś w stanie zrobić. Postawa ma wpływ na to, jak tego dokonasz. Pasja natomiast decyduje o tym czy i kiedy to zrobisz. Jest ona podstawowym składnikiem każdego osiągnięcia!
Dzięki pasji możesz miłować pomimo zranień, tańczyć – chociaż nikt nie patrzy, głosić – chociaż wydaje się, że nikt nie słucha, siać – nawet jeżeli nie widać nadchodzącego żniwa, niezachwianie wierzyć – pomimo problemów
Pasja pomoże ci powiedzieć NIE temu, co nie jest częścią
TAK. Jest łatwiej powiedzieć NIE rzeczom mało znaczącym, gdy płomień rozpala twoje wnętrze. Podążanie za twoim życiowym TAK prędzej czy później otworzy każde drzwi na twojej drodze i pozwoli Bogu dostarczyć ci wszystkiego, czego potrzebujesz. Czym jest pasja? Pasja jest zapalnikiem, który detonuje obfi te życie!