Walka - Craig Greoeschel

Craig Greoeschel

SZARON

WARTO  WALCZYĆ W  NIEKTÓRYCH  BITWACH

Autor książki, pastor Craig Groeschel pomoże ci odkryć kim naprawdę jesteś, a jesteś silnym mężczyzną o sercu wojownika. Z bożą pomocą odnajdziesz siłę do walki w bitwach, które musisz zwyciężyć, w bitwach, które decydują o kondycji twojego serca, o jakości twojego małżeństwa i o kondycji zdrowia duchowego tych, których najbardziej kochasz.

Craig szczegółowo analizuje życie Samsona – silnego mężczyzny o rażących słabościach. Samson, tak jak wielu mężczyzn, lekceważył swojego wroga i usprawiedliwiał kolejne grzechy. Jednak tak dla niego, jak dla nas jest dobra wiadomość: boża łaska jest większa niż najgorsze przewinienia. Przyglądając się życiu Samsona, nauczysz się jak pokonywać demony, które z silnego mężczyzny robią słabeusza, odkryjesz jak właściwie wykorzystać siłę, o której istnieniu nie miałeś wcześniej pojęcia, staniesz się tym, kim Bóg cię stworzył – mężczyzną, który wie jak walczyć o to co słuszne.

PRZESTAŃ  WALCZYĆ  JAK  MĘŻCZYZNA. WALCZ  JAK  CZŁOWIEK  BOGA. NA  MIŁOŚĆ  BOSKĄ…  WALCZ!

CRAIG GROESCHEL jest założycielem i starszym pastorem kościoła LifeChurch.tv (dynamicznie rozwijającej się w Stanach Zjednoczonych sieci kościołów). Jest on również twórcą popularnej, darmowej aplikacji YouVersion Bible App oraz autorem książek takich jak: Altar Ego, Soul Detox, Weird, The Christian Atheist (Wierzący niePraktykujący) i It. Craig, jego żona Amy i ich sześcioro dzieci mieszkają w Edmond, w stanie Oklahoma.

Rekomendacje:

„W obecnych czasach czyste, biblijne męstwo jest nie tylko rzadko spotykane, ale i bardzo często jawnie zakazywane. W swojej książce Walka Craig Groeschel przypomina nam, że Bóg stworzył nas wojownikami. Wierzę, że jeśli ta wiadomość trafi do każdego chrześcijanina, świat zmieni się na zawsze”.
– DAVE RAMSEY, autor bestsellerów według „New York Times”, osobowość radiowa i mówca motywacyjny

„Nowa książka Craiga Groeschela Walka wysyła stanowczy przekaz do wszystkich mężczyzn: macie w sobie to, czego potrzeba, aby zwyciężyć bitwy, które staracie się toczyć. Jeśli więc jesteś zmęczony zmaganiami i chcesz odkryć na nowo drzemiącego w tobie wojownika, ta książka jest dla ciebie”.
– MARK BURNETT, zdobywca nagród i producent serialu Biblia