Biblijny apostolski Koścół - Colin Urquhart

Biblijny apostolski Koścół

Colin Urquhart

Wypożyczona

Czy zdajemy sobie sprawę, jak daleko współczesny Kościół odszedł od życia, jakim promieniował Kościół Dowiedz się w jaki sposób dzisiejszy kościół może wypełnić Przeznaczenie dane mu przez Boga!

Nowotestamentowy? W jaki sposób można przekazać, że Bóg oczekuje od współczesnego Kościoła takiego samego życia, miłości i mocy? Czy obecna forma Kościoła zawęża i hamuje Boże zamiary zamiast je wyzwalać?

Te niezwykle ważne problemy są poruszone w tej niewielkiej książce, która kontrastuje Kościół biblijny, będący apostolskim z natury, z tym co się stało ze współczesnymi Kościołami, co znamy z doświadczenia. Moim celem nie jest krytyka czy negacja, lecz ukazanie, że dzisiejszy Kościół może wypełnić swoje powołanie poprzez posłuszeństwo wobec Bożego wezwania i Jego zamiarów. W ten sposób może stać się Jego pełnym mocy narzędziem, mającym wpływ na świat poprzez prawdę Ewangelii.