Pytania i odpowiedzi - Dr Kent Hovind

Dr Kent Hovind

Absolutnie Fantastyczne

Seminarium 7 - Pytania i odpowiedzi

Co z datowaniem radiowęglowym?

W seminarium zatytułowanym Pytania i odpowiedzi Dr Kent Hovind porusza wachlarz tematów takich jak datowanie radiowęglowe, prędkość światła w odniesieniu do odległości od gwiazd, kurczące się Słońce, starożytny człowiek, efekt halo polonu i wiele innych.

Dr Kent Hovind założył Creation Science Evangelism w 1989 roku w Pensacoli na Florydzie. Od tego czasu przez wielu został uznany jako przodujący autorytet w zakresie nauki i Biblii. Odbył wiele międzynarodowych podróży z wykładami na temat stworzenia i ewolucji.

Brał udział w tysiącach wydarzeń, takich jak: prowadzenie seminariów w szkołach państwowych i prywatnych oraz na uniwersytetach, w kościołach, na obozach, w radiu i telewizji. Dodatkowo zmierzył się w debatach z wieloma profesorami i naukowcami uczelni w całych Stanach Zjednoczonych.