Plany,cele, dążenia - Keneth E.Hagin

Plany,cele, dążenia

Keneth E.Hagin

W naszych czasach ludzie postępują podobnie jak król Rehabeam, o którym czytamy w Starym Testamencie. Kiedy wrogowie Izraela ukradli złoto ze świątyni Pana, Rehabeam zastąpił brakujące przedmioty spiżowymi. Dzisiaj podobnie czynią chrześcijanie. Zamieniają złoto świątyni ? Boże plany, cele i dążenia przeznaczone dla Kościoła Nowego Testamentu  na spiż tego świata. Wnoszą do Kościoła cielesne zachowania i zastępują nimi prawdziwe działanie Bożego Ducha.

Kolejne wielkie duchowe poruszenie, którego Pan chce dokonać na ziemi, wymagać będzie od wierzących rezygnacji z ich własnych planów, celów i dążeń na rzecz prawdziwego uwielbienia Boga. Kościół już brodzi w płytkich wodach nowego objawienia Bożej chwały na ziemi, ale prawdziwa fala błogosławieństwa Pana będzie mogła nadejść dopiero wtedy, gdy Ciało Chrystusa usunie spiż ze świątyni!