Niewidzialna gra cz. V Jaskinia - Robert Kościuszko

Niewidzialna gra cz. V Jaskinia

Robert Kościuszko

Młodzież

Wojska Medów i Persów wdarły się ostatniej nocy do stolicy Chaldejczyków. Nasi bohaterowie próbują przetrwać ten huraganowy atak. Jednoczenie mija 66 dni, które wyznaczyła Bestia. Cyberg zrobi wszystko, aby w tym czasie odzyskać stare i nowe imperium Babilonu. Jednak Rafael i Elezar to potężni przeciwnicy. Michał i Sara również odważnie stają na drodze sił ciemności. Czy aniołowie i ludzie zdołają powstrzymać przebiegłą Bestię i Cyberga w osiągnięciu ich mrocznej wizji? Czy przyjaźń Sary i Michała przetrwa te burzliwe przygody? Oto nadchodzi finał Niewidzialnej Gry.