Widzieć niewidzialne - James W.Goll

James W.Goll

Wyd. Dawida
Wypożyczona

James Goll wprowadza nas w świat nadprzyrodzonych zdarzeń...

W cąłej historii Kościoła ruch proroczy funkcjonował jako dwa główne nurty: proroka, którego sfera przyjmowania oraz przekazywania przekazu od Boga jest werbalna oraz widzącego, którego objawienie jest z natury bardziej wizualne. O tym drugim wymiarze prorokowania nie wiadomo zbyt wiele. Jest on dla wielu ludzi dziwny, niezrozumiały, wręcz podejrzany.

Wiedza rozwiewa nieporozumienia. James Goll - doświadczony widzący oraz nauczyciel Słowa wprowadza czytelnika w świat snów, wizji oraz innych nadprzyrodzonych zdarzeń.

• W jaki sposób powstają wizje?
  • Czy można im ufać?
  • Czy nadprzyrodzone doświadczenia pasują do dzisiejszego życia kościelnego?
  • Czy każdy wierzący może "widzieć"?

"Widzieć niewidzialne" poruszy twoje serce, pomoże rozniecić dar oraz spowoduje głód większej bliskości z Bogiem.