Chrzest w Duchu Świętym - Randy Clark

Chrzest w Duchu Świętym

Randy Clark

SZARON

Zrozumienie istoty chrztu Duchem Świętym jest niezbędne, byśmy mogli nauczać innych podstawowych prawd dotyczących Królestwa Bożego. Historycznie istniało wiele różnych opinii na temat chrztu wierzących.

W tej broszurze Radny Clark wnosi w tę dyskusję świeże spojrzenie, oparte na zdrowym, biblijnym podejściu. Wierzymy, że po tej lekturze będziesz w stanie lepiej wyjaśnić, kim jest Duch Święty i jak niezbędna jest Jego rola w życiu wierzących.

Randy ma niespotykaną umiejętność usługiwania w różnorodnych denominacjach i służbach apostolskich. Wśród nich są katolicy, mesjańscy Żydzi, metodyści, wiele kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych, a także największe zbory baptystyczne w Argentynie, Brazylii i RPA. Kilka tysięcy osób miało okazję podróżować z Randym w ramach międzynarodowych zespołów usługujących. Randy odwiedził ponad czterdzieści krajów i nadal bardzo wiele podróżuje, dążąc do wypełnienia Bożego powołania dla swojego życia. Posługuje on także w sieci kościołów i organizacji chrześcijańskich.
Randy i jego żona DeAnne mieszkają w Mechanicsburgu w Pensylwanii. Mają czworo dorosłych dzieci i dwoje wnucząt.

RANDY CLARK Chrzest w Duchu Świętym
Seria: Kluczowe Przesłanie