Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku - Becky Fischer

Reformacja służby wśród dzieci w XXI wieku

Becky Fischer

W wyłomie
Ewangelizacja

Dzieci często podejmują decyzję odejścia od kościoła już między dziesiątym a dwunastym rokiem życia, ponieważ uważają zajęcia Szkółki Niedzielnej za nudne. W wieku trzynastu lat sądzą, że wiedzą wszystko na temat Biblii i Boga, nie widzą więc sensu uczęszczania do kościoła. Czy wynika to może z faktu, że nie doceniamy ich duchowego potencjału i ograniczamy się do karmienia ich ciągle tymi samymi historiami biblijnymi? Najwyższy czas, żeby ciało Chrystusa oceniło i zdefiniowało na nowo znaczenie służby wyposażania dzieci i czynienia ich uczniami.

Becky Fischer usługuje jako matka o apostolskim powołaniu nowym pokoleniom dzieci. Jest pionierką traktowania służby wśród dzieci nie tylko jako przekazywania wiedzy na temat Biblii jako księgi historycznej, ale zachęcania ich do doświadczania tych samych rzeczy, które miały miejsce w Dziejach Apostolskich.
- Stacey Campbell, Revival Now i Be a Hero Ministries

Książkę tę powinni przeczytać rodzice, pracownicy służby wśród dzieci oraz wszyscy, którzy pragną, żeby od najmłodszych lat dzieci bardziej doświadczały Ojca i działania Jego mocy. To narzędzie niezwykle pomocne w wyposażaniu następnego pokolenia. Szczególnie cenię sobie przystępność tej książki. Zachęciła mnie ona do podejmowania dalszych wysiłków, by to nowe pokolenie doświadczało więcej Bożej mocy.
- Daphne Clark, pastor służby dziecięcej, Toronto Airport Christian Fellowship