Uzdrowienie płynące z bliskości - Randy Clark

Uzdrowienie płynące z bliskości

Randy Clark

SZARON

Randy Clark z wielką wnikliwością i zachętą rozważa temat bliskości z Jezusem na podstawie rozmowy, która odbyła się w górnej izbie. To proste, lecz niezwykle głębokie przesłanie bada temat relacji Jezusa z Ojcem i związków pomiędzy posłuszeństwem, autorytetem, mocą, obecnością i radością.
Będąc w pełni Bogiem i w pełni człowiekiem, doskonale poddanym woli Ojca, Jezus ujawnia swoje pragnienie, żeby utworzyć społeczność wierzących, którzy będą mogli
sprowadzić niebo na ziemię dzięki mocy danej im w Jego imieniu.