Wygraj wojnę o umysł - Craig Groeschel

Wygraj wojnę o umysł

Craig Groeschel

Każdy, kto próbował porzucić złe nawyki i niezdrowe wzorce myślenia, wie, jak trudno jest ujarzmić umysł i właściwie kierować swoją życiową ścieżką. Craig Groeschel, pastor i autor bestsellerów, z własnego doświadczenia zna codzienne bitwy przeciw zwątpieniu i negatywnemu myśleniu. Książkę Wygraj wojnę o umysł wypełniają praktyczne rady i biblijne wskazówki, które poprowadzą cię ku pogodniejszej, zdrowszej przyszłości.

Bazując na Biblii oraz najnowszych odkryciach naukowych dotyczących funkcjonowania mózgu, Groeschel opracował strategię, która uwolni cię z objęć destrukcyjnego myślenia i pozwoli żyć w pełni radości i pokoju, tak jak chce tego Bóg. „Wygraj wojnę o umysł” pomoże ci:

– zrozumieć, jak działa mózg i jak zaprogramować go od nowa,
– zidentyfikować kłamstwa, do których skłania cię wróg,
– rozpoznać i rozbroić mentalne impulsy, które wyzwalają destrukcyjne myśli,
– zobaczyć, jak modlitwa i uwielbienie odmieniają umysł,
– wypracować praktyki, dzięki którym Boże myśli ukształtują twój sposób myślenia.

Bóg ma dla ciebie coś lepszego niż stare sposoby myślenia. Już czas przemienić umysł tak, aby Bóg mógł odmienić twoje życie.

Craig Groeschel, autor bestsellerów „New York Timesa”, jest założycielem Life.Church – nowatorskiego Kościoła spotykającego się w wielu miejscach rozrzuconych po całych Stanach Zjednoczonych, będącego jednocześnie jednym z największych Kościołów na świecie. Prowadzi audycję Craig Groeschel Leadership Podcast. Jest również prowadzącym w Global Leadership Network – społeczności, która dociera do setek tysięcy przywódców rocznie.