Mamo weź młotek na głowie… - Johnson Barbara

Mamo weź młotek na głowie…

Johnson Barbara

Vocatio

Ozdobiona humorem, oparta na rzeczywistości i odrobinę szalona, ta książka to Barbara Johnson w całej swej krasie - dar wesołości i nadziei od amerykańskiej królowej otuchy.

Barbara Johnson poświęciła swoje życie i działalność uzdrawiającej sile pozytywnego podejścia. Tutaj przekonuje nas o terapeutycznych wartościach uśmiechu, chichotu i głębokiego, serdecznego śmiechu. Jej zdaniem śmiech w obliczu przeciwności losu wcale nie jest formą negacji, lecz sprawdzonym narzędziem pozwalającym zapanować nad stresem, opanować ból i zachować nadzieję. Na dowód tego autorka prowadzi nas po stronach tego napisanego w żartobliwym tonie, miejscami zabawnego, miejscami wzruszającego poradnika, w którym mnóstwo niełatwo zdobywanej mądrości. Ma ona leciutko popychać was na drogę pozytywnego myślenia.