SNY, okno na przeznaczenie - Amy L. Coello

SNY, okno na przeznaczenie

Amy L. Coello

Wyd. Dawida

Sny - okno na przeznaczenie to nowa pozycja pogłębiająca zrozumienie naszych snów. Amy Coello - uczennica Johna Paula Jacksona - uczy nas o snach zewnętrznych i wewnętrznych, przybliża znaczenie różnych sennych symboli i zachęca do notowania tego, co przeżywamy w naszych sennych przygodach.

Od autorki:
"Jeśli zostałeś zraniony, odrzucony, skrzywdzony, wyśmiany lub porzucony przez Kościół, dedykuję tę książkę tobie. Tak, to o tobie myślałam, gdy ją pisałam! Jest ona przeznaczona dla wierzących, którzy opuścili Kościół, ponieważ nie odnaleźli w nim poczucia bezpieczeństwa. Jest dla sceptyków i myślicieli, którzy uznali, że Kościół jest dla ich rodziców, ale nie dla nich. Dla poszukujących i mistyków, którzy nie odnaleźli swojego miejsca. W imieniu tej części Kościoła, która cię zraniła, proszę cię o przebaczenie.

Jesteś obdarowany i masz powołanie. Bóg podąża twoim śladem dniem i nocą. Napisałam tę książkę, by pokazać ci, jak On szuka cię nocną porą i jak nieustannie się tobą interesuje. Pragnę, byś raz jeszcze otworzył przed Nim swoje serce i przeżył z Nim prawdziwe spotkanie. On kocha cię bezgranicznie. Zaczęłam rozumieć sny w czasie, gdy byłam odrzucona i porzucona przez Kościół.  Dzięki nim Bóg był dla mnie realny, gdy nikt inny nie
był. Sny przyniosły uzdrowienie, nadzieję i wskazały mi moje przeznaczenie. Dały mi też głębokie zrozumienie, czego Bóg chce dla mojego życia. On przez cały ten czas odpowiadał na moje modlitwy. Modlę się, byś poprzez tę książkę zaczął postrzegać Go jako dawcę bezgranicznej nadziei i uzdrowienia. Niech twój duch i dusza otworzą się szeroko na Jego nieskończoną miłość. Życzę ci tego z całego serca.