Dziewczyny z mieczami - Lisa Bevere

Lisa Bevere

SZARON
Wypożyczona

Czy odkryłaś już, że powierzono ci niewidzialną, niezwyciężoną i niezniszczalną broń? Czy użyjesz jej? OPRÓCZ studiowania, zacznij władać SŁOWEM BOŻYM!

Kobiety na całym świecie są obiektem uprzedzeń, handlu usługami seksualnymi, nadużyć, a nawet zabójstw. Duchowy wróg próbuje rozbroić kobiety na każdym poziomie. Lisa Bevere wyjaśnia, jak należy studiować i władać mieczem Słowa Bożego. Nadszedł czas, aby kobiety się uzbroiły.

Poprzez twórcze wyobrażenie miecza, Słowa Bożego i krzyża, autorka Dziewczyn z mieczami nauczy cię:

• jak na ziemi mówić językiem niebios
  • czym jest wstawiennictwo
  • czym jest wzięcie swojego krzyża
  • na czym polega duchowe rozróżnienie
  • jak rozbroić wroga
  • dlaczego kobiet są celem ataków wroga - i dlaczego Bóg chce je uczynić bohaterkami

„Kobiety, weźcie swoje miecze! Ta książka da ci nową siłę i uzbroi cię w Bożą prawdę, aby być gotowym do walki. Rzuci ci wyzwanie i zainspiruje cię”.
— CRAIG i AMY GROESCHEL, pastorzy LifeChurch.tv, Edmond, OK, autor Boży kierunek

„Lisa Bevere jest jednym z najsilniejszych głosów w obecnym czasie w naszej historii. Jej serce bije dla Króla i Jego królestwa. Uczy ona Boże córki, by powstawały i urzeczywistniły swoje przeznaczenie”.
— SHEILA WALSH, autorka God Loves Broken People oraz mówca Woman of Faith

„Lisa Bevere swoją pasją zainspirowała kobiety na całym świecie do służenia Chrystusowi i walki o rozszerzanie Jego królestwa. Dzięki książce Dziewczyny z mieczami zostaniesz pobudzona, aby przyłączyć się do grona chrześcijan, którzy prawdziwie rozwijają się w swojej wierze. Nie rezygnuj z walki! Stój niezachwianie i doświadczaj duchowego zwycięstwa”.
— PASTOR STEVEN i HOLLY FURTICK, Elevation Church, Charlotte, NC, autor Zwyciężyć kłamcę

„Dziewczyny z mieczami to prorocza deklaracja na nasze czasy wzywająca córki Boże do umiejętnego władania jego Słowem. Lisa Bevere ma upoważnienie Boże, by przynosić uzdrowienie, sprawiedliwość  i odnowienie do naszego świata. Czytanie tej książki zachęci cię  do potężnego, odważnego życia!”
— CHRISTINE CAINE, autor Undaunted and cofounder of the A21 Campaign

„Książka Dziewczyny z mieczami jest prorocza, biblijna, pouczająca, wnikliwa i śmiała! Nie jest to słodka mowa motywująca, ale mocne słowo i dla kobiet, i mężczyzn. Jesteśmy podekscytowani tą książką i jej możliwym wpływem na kościół na całym świecie”.
— Judah and Chelsea Smith, pastorzy City Church, Kirkland, WA

„Czytając Dziewczyny z mieczami zostaniesz wyposażony do tego, by stanąć naprzeciw wyzwaniom z odwagą. Nauczysz się żyć jak bohater”.
— Robert i Debbie Morris, pastorzy Gateway Church, Dallas/Fort Worth, TX, i autorzy The Blessed Marriage

„Żyjemy w niezwykłym czasie w historii. Na ziemi jest wiele bólu, cierpienia i zawodów serca – ale jest to zarazem wspaniała okazja,  by zmieniać i przynosić rozwiązania. W swoim wyjątkowym stylu Lisa Bevere zachęca królewskie córki do zrozumienia sytuacji i przygotowania się do trudnej walki. To nie jest czas na wycofanie się! Przeczytaj Dziewczyny z mieczami i przyłącz się do powiększającej się grupy kobiet, które stoją silne na ziemi”!
— Holly Wagner, założyciel GodChicks i autor WarriorChicks

„W książce Dziewczyny z mieczami Lisa Bevere ponownie rozbudzi w tobie bohaterkę i zachęci cię, abyś stała się wszystkim, do czego Bóg cię stworzył. Jej gorliwość, aby widzieć kościół zespolony i władający Słowem Bożym, jest inspirująca i żywa. Niezależnie od tego, gdzie znajdujesz się w swoim życiu, to poselstwo uzdolni cię do ‘wykucia swojego miecza’ i podjęcia walki z odwagą i prawdą”.
— Stovall i Kerri Weems, pastorzy Celebration Church, Jacksonville, FL

„Boże słowo to Boży miecz. Uwielbiam tę analogię. Lisa w swojej książce, dzięki błyskotliwym koncepcjom i analogiom, dała się poznać jako autorka pełna entuzjazmu i ‘intuicyjnej świadomości kolejnych ruchów naszego przeciwnika”.
— Dr Caroline Leaf, kognitywny neurolog patolog komunikacji oraz autor Włącz swój mózg

„Dziewczyny z mieczami to doskonały przykład otrzymanej od Boga zdolności Lisy do zachęcania, wyposażania, odnawiania kobiet,  aby zajęły swoje miejsce w tej trudnej bitwie i pokonały wroga, który na przestrzeni historii celowo atakował kobiety”.
— Chris i Joy Hill, pastorzy Potter’s House, Denver, CO

„Nieraz mieliśmy zaszczyt gościć Lisę Bevere w naszym programie telewizyjnym LIFE Today. Przez lata międzynarodowej służby – także w Azji, gdzie przyłączyła się do naszej misji pomocy kobietom będącym ofiarami handlu ludźmi – stała się świadoma wojny, którą można wygrać tylko mieczem Słowa Bożego. Jej przesłanie zainspiruje  i przygotuje kobiety do działania, a szczególnie do duchowej walki”.
— James and Betty Robison, LIFE Outreach International