Projekt naszego budynku

"Bo u Boga żadna rzecz nie jest niemożliwa."
/Łk 1:37/

Istotą kościoła nie jest jego budynek, ale ludzie i klimat relacji jaki wytwarzają. To fascynujący żywy organizm. JEGO ciało.

Jaką więc rolę spełnia budynek kościoła? Budynek jest miejscem, które ma przyciągać i uzewnętrzniać to, kim są ci, którzy tam chodzą i Kogo reprezentują. W przedstawionej koncepcji tak właśnie widzimy to miejsce.

Jest to dla nas wielkie przedsięwzięcie finansowe, do którego zapraszamy każdego, kto chciałby przyłączyć się do tego dzieła.

Dziękujemy za każdy dar.

PRZELEW TRADYCYJNY:

Bank ING, numer konta: 17 1050 1328 1000 0023 5155 5780
Euro: PL81 1050 1344 1000 0090 8166 0210 (SWIFT: INGBPLPW)

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej
ul. Topolowa 39