Etapy budowy naszego budynku

"Bo u Boga żadna rzecz nie jest niemożliwa."
/Łk 1:37/

Istotą kościoła nie jest jego budynek, ale ludzie i klimat relacji jaki wytwarzają. To fascynujący żywy organizm. JEGO ciało.

Jaką więc rolę spełnia budynek kościoła? Budynek jest miejscem, które ma przyciągać i uzewnętrzniać to, kim są ci, którzy tam chodzą i Kogo reprezentują. W przedstawionej koncepcji tak właśnie widzimy to miejsce.

Jest to dla nas wielkie przedsięwzięcie finansowe, do którego zapraszamy każdego, kto chciałby przyłączyć się do tego dzieła.

Dziękujemy za każdy dar.

PRZELEW TRADYCYJNY:

Bank ING, numer konta: 17 1050 1328 1000 0023 5155 5780
Euro: PL 81 1050 1344 1000 0090 8166 0210

Tytułem: "Darowizna na budynek"

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej
ul. Topolowa 39
47-420 Kuźnia Raciborska

Poniżej przedstawiamy etapy budowy:

czerwiec
Budowa ogrodzenia

Własnymi męskimi siłami wykonujemy tymczasowe ogrodzenie. Pasji i chęci do pracy nam nie brakuje :-))

czerwiec
Budowa wjazdu

Firma FRB wykonuje zjazd z głównej drogi na działkę.

2021Projekt budowy

Wykonany został projekt budowlany przez Biuro Projektowe ACKEE z Raciborza. Mamy komplet dokumentacji i co najważniejsze pozwolenie na budowę.

2018Zakup ziemi

Po rocznych staraniach zakupiliśmy od Urzędu Miasta działkę budowlaną.