Zapraszamy na najbliższe nabożeństwo o godz. 10:00

Nadchodzące wydarzenie
Niedzielne nabożeństwo

Kościół In Plus w Kuźni Raciborskiej - z korzyścią dla Ciebie

Żyjemy naśladując Jezusa kochając Boga i ludzi, głosząc wszystkim Chrystusa i razem tworząc Kościół

Kierunek 1.5

Bóg powołał ten kościół i postawił nas w tym mieście i z nim związana jest nasza przyszłość. Kościół ten powinien przede wszystkim działać na zewnątrz, być otwarty na ludzi i odpowiadać na ich potrzeby. Dlatego, idąc za Jezusem, który powierzył nam zadania obraliśmy kierunek, który nazwaliśmy Kierunkiem 1.5

Wartości Kościoła

Każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie ma swoją kulturę. Kościół również jest takim miejscem, gdzie interakcje ludzi wytwarzają pewną szczególną atmosferę i kulturę. Chcemy w naszym kościele kształtować wartości, które będą się uwidaczniały w naszych zachowaniach.

Wyznanie wiary

Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest natchnione przez Boga, w pełni wiarygodne i jest najwyższym i nieomylnym autorytetem w sprawach wiary i zasad postępowania.

Wieczór Modlitwy i Uwielbienia
26 - Listopada - 2021

W sobotę 11 grudnia o godz. 18-stej odbędzie się Wieczór Modlitwy i Uwielbienia. W myśl słów Jezusa, który powiedział: Przyjdźcie do mnie spracowani i utrudzeni, a Ja dam wam ukojenie, na tym Wieczorze chcemy się modlić o każdą potrzebę i osobę.

Zapowiada się dobry czas z Bogiem. 11 grudnia, godz. 18-sta. Zapraszamy.

Irak. Bliski Wschód z bliska - spotkanie podróżnicze z Radosławem Siewniakiem
12 - Listopada - 2021

W pierwszy grudniowy weekend, 04-05 grudnia bedziemy gościć Elę i Radka Siewniaków. Zapowiada sie wyjątkowy czas nie tylko dla kościoła, ale i dla miasta.

Wieczór uwielbienia, 30.10.2021
30 - Października - 2021
Zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia, na którym będziemy wspólnie się modlić, uwielbiać Boga, dzielić Jego słowem i zachęcać się nawzajem.
Żyj odważnie - Spotkanie kobiet
22 - Października - 2021

Już w najbliższy piątek, 22 października odbędzie się spotkanie kobiet. Gościć będziemy Agatę Strzyżewską - mówczynię, autorkę i streetworkerkę.

Cytat biblijny

Noc przeminęła, a dzień się przybliżył. Odrzućmy tedy uczynki ciemności, a obleczmy się w zbroję światłości
Rz 13:12

Nasze służby