Celem Grup domowych jest pogłębianie relacji z Bogiem i sobą nawzajem. Odkrywanie w sobie darów, które Bóg nam dał i służenie nimi. To również pragnienie dzielenia się Dobrą Nowiną z niezbawionymi przyjaciółmi.

Cel realizujemy poprzez wspólną modlitwę, praktykowanie wobec siebie nawzajem postawy miłości, szacunku i otwartości, praktyczne docieranie z miłością Chrystusa do niezbawionych przyjaciół, jak również wzajemne wspieranie się w uczeniu, szkoleniu i dawaniu przykładu.

Spotkania odbywają się w różnych miejscach i w różne dni tygodnia.