Celem Grup domowych jest pogłębianie relacji z Bogiem i sobą nawzajem. Odkrywanie w sobie darów, które Bóg nam dał i służenie nimi. To również pragnienie dzielenia się Dobrą Nowiną z niezbawionymi przyjaciółmi.

Cel realizujemy poprzez wspólną modlitwę, praktykowanie wobec siebie nawzajem postawy miłości, szacunku i otwartości, praktyczne docieranie z miłością Chrystusa do niezbawionych przyjaciół, jak również wzajemne wspieranie się w uczeniu, szkoleniu i dawaniu przykładu.

Liderzy Grup domowych:

1. Beata Wrzosek, tel.: 602 635 911
  2. Krzysztof Wrzosek, tel.: 501 256 671
  3. Celina Nowakowska, tel.: 793 449 948

Spotkania odbywają się w różnych miejscach i w różne dni tygodnia.

Osoby pragnące dołączyć się do którejś z grup proszone są o kontakt z liderami służby.