Wizyta pastora Andrzeja Urgacza, 28.01.2024
07 - Stycznia - 2024

W ostatnią niedzielę, 28 stycznia, gościć będziemy na nabożeństwie, pastora z Kościoła Wołczyn dla Jezusa, Andrzeja Urgacza.

To będzie dobry czas. Zapraszamy

Nabożeństwo Świąteczne, 25.12.2023
07 - Grudnia - 2023

Zapraszamy na Świateczne Nabożeństwo Bożonarodzeniowe, które jak co roku odbędzie się 25 grudnia o godzinie 10:00.

Jak zawsze bedzie to czas wyjątkowy, rodzinny i troszkę inny, niż zazwyczaj.

Jednocześnie informujemy, że niedzielne nabożeństwo 24 grudnia nie odbędzie się.

Wizyta pastora Andrzeja Stawikowskiego, 29.10.2023
16 - Października - 2023
W niedzielę 29 października, gościć będziemy na nabożeństwie dobrze nam znanego, pastora z Kościoła Słowo Życia z Kalisza, Andrzeja Stawikowskiego.
To będzie dobry czas. Zapraszamy.
Wieczór uwielbienia, 21.10.2023
27 - Września - 2023

Nareszcie, po przerwie wakacyjnej mamy masz ukochany "Wieczór Uwielbienia"

Gość Arkadiusz Krzywodajć
09 - Września - 2023

Za 2 tygodnie, w niedzielę 24 września, gościć będziemy na nabożeństwie dobrze nam znanego, pastora z Kościoła Filadelfia z Wodzisławia, Arka Krzywodajcia.

To będzie dobry czas. Zapraszamy.

Ten, który mnie ocalił. Jezus
07 - Kwietnia - 2023

Zapraszamy Was gorąco na spotkanie w Wielki Piątek, 7 kwietnia o godz. 18.00.
Czas ten chcemy przeznaczyć na dzielenie i skupienie na Jezusie. Zachęcamy aby każdy kto przyjdzie, "przyniósł" ze sobą świadectwo swojego nawrócenia lub/i świeże doświadczenie Bożej obecności w swoim życiu. Możesz powiedzieć również o tym, co Ciebie fascynuje w Jezusie, a jeśli z jakiś powodów wolisz nic nie mówić, to też przyjdź posłuchać bo wiara bierze się ze słuchania.

Będzie też czas na muzyczne uwielbienie i Wieczerzę - jako pamiątkę ocalenia z niewoli, Egiptu, śmierci..

Razem, jako kościół, chcemy być wpatrzeni w Jezusa!

Gość specjalny - Pastor Sławomir Jagieła
31 - Marca - 2023

W niedzielę 16 kwietnia na nabożeństwie Słowo głosić będzie nasz gość pastor Kościoła Kanaan w Oleśnie Sławek Jagieła. Będzie dynamicznie i inspirująco.

Zapraszamy.

Gość Andrzej Stawikowski
19 - Marca - 2023

Zapraszamy na nasze nabożeństwo, które odbędzie się 26 marca. W tym dniu będziemy mieli przyjemność gościć pastora Andrzeja Stawikowskiego, który wygłosi dla nas kazanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie przegap okazji, by posłuchać inspirujących słów pastora Stawikowskiego!