Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

13 października 2017

Wieczór z Duchem Świętym, 28.10.2017

W sobotę 28 października, o godz. 18-stej w Sali MOKSiR zapraszamy na kolejny Wieczór z Duchem Świętym.

To czas odświeżenia, odpoczynku i uczenia się poruszania w Nim.

Poruszeni Duchem Świętym

14 września 2017

Poruszeni Duchem Świętym

Carl Gustaf Severin - ewangelista, porywający mówca o dużym poczuciu humoru. Nauczyciel szkoły biblijnej "Słowo Życia" w Uppsali. Podczas swojej służby odwiedził ponad 60 krajów, a jego nauczanie miało wpływ na tysiące osób na całym świecie.

W naszym Kościele będzie się dzielił w temacie doświadczania działania Duchu Św.

Zapraszamy w czwartek, 5 października o godz. 18-stej.

Wieczór z Duchem Świętym

4 września 2017

Wieczór z Duchem Świętym

Zapraszamy na nowy cykl spotkań Kościoła, zatytułowany Wieczór z Duchem Świętym, który rozpocznie się 16 września o godzinie 18:00. W planach uwielbienie, nauczanie, wieczerza oraz wspólna kawa i relacje.

Nie może Cię zabraknąć!

Nancy McCready - Moc Krzyża

19 sierpnia 2017

Nancy McCready - Moc Krzyża

3 września gościć będziemy pastor Nancy McCready z Kościoła w Sealy, która głosić będzie na temat Mocy Krzyża.

Zapraszamy serdecznie.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

23 maja 2017

Nabożeństwo 28 maja 2017 nie odbędzie się!

Jak co roku odbywać się będzie przegląd piosenki Kowadło, a więc nabożeństwo nie odbędzie się. Zapraszamy do odwiedzenia okolicznych Kościołów.

Święto Kościoła, 17-18.06.2017

19 maja 2017

Święto Kościoła, 17-18.06.2017

W dniach 17-18 czerwca świętujemy. To weekend Święta Kościoła. Tak jak w ubiegłych latach praktykowany będzie pod nazwą DZIĘKUJĄC BOGU - DZIĘKUJĄC LUDZIOM. Chcemy podziękować Bogu za Jego działanie, za ten  kościół, a ludziom za wyróżniającą się służbę. Tak więc w sobotę zaczynamy o 17-stej Wieczorem Uwielbienia, a w niedzielę o 10-tej nabożeństwem. To będzie dobry czas z "korzyścią dla ciebie".

Zapraszamy!

Konferencja TeoTest z pastorem Przemkiem Sielatyckim

6 maja 2017

Konferencja TeoTest z pastorem Przemkiem Sielatyckim

W sobotę 3 czerwca w Domu Kultury, o godz. 16-stej gościć będziemy Przemka Sielatyckiego, pastora Kościoła Chrystus Królem z Krakowa, który poprowadzi konferencję TeoTest dotyczącą dzielenia się z ludźmi Ewangelią. Będzie to czas odnowienia misji każdego z nas, odpowiedzi na pytania dlaczego i jak mam to robić. TeoTest, to narzędzie do głoszenia ewangelii w każdym czasie i miejscu.

Zarezerwuj czas, nie może cię zabraknąć.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Nabożeństwo 30 kwietnia nie odbędzie się!

25 kwietnia 2017

Nabożeństwo 30 kwietnia nie odbędzie się!

W związku z wyjazdem Kościoła do Wisły, najbliższe nabożeństwo, 30 kwietnia - nie odbędzie się!

PESACH, czyli wieczór paschalny

30 marca 2017

PESACH, czyli wieczór paschalny

Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, dlatego też w czwartek przed świętami, 13 kwietnia o godz. 19-stej w Jantarze organizujemy 2 Wieczór Paschalny. W zeszłym roku Wieczerza Paschalna była dla wielu ciekawym doświadczeniem historii Świąt i na nowo odkryciem czym jest dzisiejsza Wieczerza Pańska.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu.

Wizyta pastora Wojtka Walaszczyka

24 marca 2017

Wizyta pastora Wojtka Walaszczyka

W niedzielę, 2 kwietnia 2017 r. gościć będziemy pastora Wojtka Walaszczyka z Centrum Chrześcijańskiego "Winnica" w Rybniku, który usłuży Nam słowem.

Zapraszamy serdecznie!

7 marca 2017

Koncert Uwielbienia ICF Zurich

Kościół Filadelfia z Wodzisławia zaprasza na koncert uwielbienia zespołu z kościoła ICF Zurych.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Konferencja Misyjna "Współpracownikami Bożymi jesteśmy"

3 marca 2017

Konferencja Misyjna "Współpracownikami Bożymi jesteśmy"

W ramach całorocznego sezonu naszego Kościoła w temacie Szukania Jego Królestwa w sobotę 25 marca o godz. 16-stej w naszym kościele organizowana jest Konferencja Misyjna zatytułowana Współpracownikami Bożymi jesteśmy. Prowadzącym będzie znany nam Wojtek Borys, założyciel i dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci.

Nabo młodzieżowe, 5 marca 2017

25 lutego 2017

Nabo młodzieżowe, 5 marca 2017

Zdrowe podejście - pod tym tytułem może się zawierać dużo rzeczy a o czym chce mówić młodzież? Przekonajcie się sami w niedziele 5.03.2017 o 10:00.

Czytaj cały artykuł →Czytaj cały artykuł →
Wyjazd Kościoła do Wisły, 28.04-01.05.2017 r.

9 lutego 2017

Wyjazd Kościoła do Wisły, 28.04-01.05.2017 r.

Uwaga, w weekend majowy odbędzie się coroczny wyjazd kościoła. W tym roku jedziemy do ośrodka Skalnica w Wiśle. To będzie niesamowity czas budowania relacji, wiary i ... odpoczynku.

Gościem specjalnym będzie pastor Tomasz Kmiecik z Kościoła Shoreline w Częstochowie.

kościoła Shoreline w Częstochowie
Między nami kobietami

22 grudnia 2016

Między nami kobietami

Uwaga, Panie młodsze i starsze. 17 stycznia 2017 roku .o godzinie 18.00 w restauracji "Nova" w Kuźni Raciborskiej  organizowane jest Spotkanie dla Kobiet pod intrygującym tytułem "Między nami kobietami".