Przez śmiech do lepszego małżeństwa

23 - Kwietnia - 2012

Jeśli chcesz lepiej poznać swojego współmałżonka, przyjdź 12 maja o godz. 17:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kuźni Raciborskiej na projekcję wykładu Marka Gungora.

Poznaj zabawne obserwacje sytuacji damsko męskich.

Więcej informacji wewnątrz.

Mark Gungor jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mówców o małżeństwie i rodzinie w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku tysiące par uczestniczy w jego seminariach "Przez śmiech do lepszego małżeństwa". Jego podejście do spraw małżeńskich jest odświeżająco wolne od slangu zarówno kościelnego, jak i psychologicznego. Mark jest pastorem Kościoła Celebration w Green Bay. Występuje w kościołach, imprezach obywatelskich i spotkaniach biznesowych, a nawet dla armii amerykańskiej. Mark występował w krajowych programach, takich jak Focus on the Family i ABC News.