Spotkanie prorocze z Joanną i Tomaszem Kmiecik

21 - Marca - 2019

W weekend 13 i 14 kwietnia będziemy gościć niezwykłą parę Pastorów Joannę i Tomasza Kmiecik z Kościoła Shoreline w Częstochowie.

Są inicjatorami i pionierami wielu działań służących rozwojowi i przemianom kościoła w Polsce. Ich nauczanie jest praktyczne i pełne wiary.

W sobotę słowem podzieli się pastor Joanna Kmiecik, zaczynamy o godzinie 16:00. Natomiast na niedzielnym nabożeństwie usłuzy nam pastor Tomasz Kmiecik.

Zachęcamy i zapraszamy na to bardzo, bardzo gorąco.