Nabożeństwo on-line

14 - Marca - 2020

Drogi Kościele,
Trudne czasy przychodzą i odchodzą, a dziś stajemy jako naród przed dużym wyzwaniem. Jako Dzieci Boże należymy do Królestwa Jezusa, ale jesteśmy też częścią tego narodu i swoją postawą chcemy wspierać nasz kraj.

Dlatego też, w związku z ogłoszeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego, wspierając te działania, a także z miłości do ludzi, po spotkaniu ze Starszymi Kościoła podjęliśmy decyzję, aby przenieść nabożeństwo do ... domu.

Kościół pozostaje kościołem bez względu na miejsce w którym się spotyka. Dlatego też, niedzielne nabożeństwo odbędzie się w naszych domach. Zachęcamy wszystkich do wspólnego uczestniczenia w transmisji on-line.

Zapraszamy jutro, 22 marca o godzinie 10:00 na nasz profil youtube.com/MusicInPlus

Bądźcie pełni dobrych myśli i jak wspomniałem wcześniej bądźmy dla ludzi tego świata miejscem pokoju i nadziei.

Pastor Roland