Jakie są różnice? - Kmiecik Tomasz

Kmiecik Tomasz

Arka
Wypożyczona

Pragniemy przedstawić Państwu nową pozycję książkową, skierowaną do wszystkich, którzy wchodzą na drogę poznawania Boga i Jego Kościoła. Większość ludzi w naszym kraju nie wie kim są, jak i w co  wierzą ewangeliczni chrześcijanie. Ta nieświadomość powoduje często wiele lęków i ignorancji wobec mało znanych w Polsce kościołów ewangelicznych. Odwieczne pytanie: „Jakie są różnice” może zgasić nie jedną radosną i inspirującą rozmowę o Bogu. Czytając tę książkę znajdziesz odpowiedzi na wiele kontrowersyjnych tematów, o których czasami lepiej przeczytać niż rozmawiać.

Książka ta nie tylko odkrywa korzenie wierzeń ewangelicznych chrześcijan ale również w współczesnej formie prezentuje drogę zbawienia. Może być użyta jako podręcznik lub narzędzie ewangelizacyjne dla osób wchodzących w chrześcijaństwo. Książka prezentuje 10 najważniejszych różnic pomiędzy katolicyzmem a kościołami ewangelicznymi, w oparciu o wybrane fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego i ewangelikalne zrozumienie Pisma Świętego.

O autorze: Tomasz Kmiecik jest pastorem, kaznodzieją i nauczycielem Słowa Bożego. Od 18 lat służy jako duszpasterz Kościoła Zielonoświątkowego "Hosanna" w Częstochowie. Wraz z żoną Joanną są zaangażowani w niesienie ludziom inspiracji, zachęty i wiary, poprzez konferencje, wykłady, służbę audio i wideo.