Listy od taty, o seksie i milości - McDowell Josh

Listy od taty, o seksie i milości

McDowell Josh

Rubikon
Młodzież

Czy jestem gotowy, żeby zacząć z kimś chodzić? Czy zainteresowanie seksem jest w porządku? Jak kontrolować pożądanie? Dlaczego jest mi tak trudno rozmawiać z rodzicami? i wiele innych...
Josh McDowell jest autorem licznych książek z dziedziny wychowania i apologetyki chrześcijańskiej. Jako reprezentant Campus Crusade for Christ (w Polsce obecny jako Ruch Nowego Życia) podróżuje z wykładami po całym świecie. Przemawiał do ok. 10 milionów ludzi w 118 krajach. W Polsce gościł wielokrotnie. W 2001 roku wygłosił wykłady na konferencji dla nauczycieli ‘Wychowanie do miłości’, zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji, a w 2006 roku spotkał się z młodzieżą i rodzicami w katowickim Spodku. Absolwent Wheaton College i Talbot Teological Seminary Jest żonaty, ma czworo dzieci.
W języku polskim ukazało się wiele jego książek, m.in. Jak być bohaterem dla swoich dzieci; Dawać, brać, kochać; Dlaczego mam czekać Tajemnica miłości; Więcej niż cieśla; Sprawa zmartwychwstania.