Męskie sprawy- olewamy polityczną poprawność cz.I - Mark Gungor

Męskie sprawy- olewamy polityczną poprawność cz.I

Mark Gungor

Vocatio
Konferencja

To DVD jest zapisem zorganizowanej przez facetów i dla facetów konferencji, która mówi o męskich sprawach, wprost i bez ogródek.
W społeczeństwie, w którym mężczyźni są planowo obdzierani ze swojej męskości, potrzebne są wzorce postaw i zdrowe nauczanie, które będzie im przewodnikiem w boju o zachowanie atrybutów prawdziwej męskości. Ta konferencja ma na celu potwierdzenie tych wartości, które – dane im przez samego Boga – sprawiają, że różnią się oni od kobiet.

W Bożym planie bowiem zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają swoje unikalne, niemożliwe do zastąpienia miejsce. W tej konferencji nie chodzi więc o wytykanie lub piętnowanie czegokolwiek w jednej czy drugiej płci. Chodzi o pełnię realizacji celów, jakie Bóg postawił przed facetami.
Konferencja MĘSKIE SPRAWY – Olewamy polityczną poprawność dotyka najtrudniejszych tematów związanych z rolą mężczyzny w dzisiejszym społeczeństwie .