Naostrz siekierę cz.1 - Owens Sherman

Naostrz siekierę cz.1

Owens Sherman

Zanim rzeźbiarz stworzy arcydzieło musi naostrzyć swoje narzędzia. Możesz robić dobre rzeczy, możesz nawet robić je w oparciu o właściwe motywacje, jeżeli jednak nie masz odpowiednich narzędzi, nie będzie to łatwe. Twój sukces wymaga ostrej siekiery, musisz więc ją ostrzyć każdego dnia.
Sherman Owens, znany jako "pastor dla pastorów" jest uzdolnionym przywódcą i inspirującym kaznodzieją. Prowadzi kościół Victory Christian Family Center na Florydzie, USA.