Kochać Kościół - Martin Biihlmann

Kochać Kościół

Martin Biihlmann

Esprit

Kochać Kościół to odkrywcze spojrzenie na wewnętrzne życie lokalnych wspólnot chrześcijańskich ? inspirująca lektura dla duchownych, świeckich liderów grup oraz wszystkich ludzi, którzy poszukują bliższej relacji z Bogiem.
Martin Bühlmann, aby zilustrować bogate życie założonej przez siebie wspólnoty Vineyard Berno, przedstawia liczne, poruszające świadectwa jej członków, którzy w jakimś momencie życia zdecydowali się odpowiedzieć na wezwanie Jezusa. Ukazując siłę jedności braci i sióstr, autor podkreśla także konieczność poszanowania dla różnorodności we wspólnotach chrześcijańskich.
Książka Bühlmana jest krzepiącym świadectwem, a jednocześnie stawia nas przed pytaniem, czy my sami jako członkowie Kościoła naprawdę należycie wypełniamy jego misję.