Błogosławione życie - Robert Morris

Błogosławione życie

Robert Morris

SZARON

Książka, którą trzymasz w rękach, może zmienić na lepsze twoje życie, gwarantując ci fi nansową wolność. Może jednak uczynić coś więcej, poprzez dokonanie zmian w każdej dziedzinie twojego życia – małżeńskiego, rodzinnego, w relacjach z innymi. Jeśli Bóg przemieni twoje serce, pozbawiając cię egoizmu, a zasiewając w jego miejsce hojność, to przemiana ta wpłynie znacząco na każdą dziedzinę twojego życia. Jeśli wszyscy spróbowalibyśmy zastosować praktyczne porady zawarte w książce Błogosławione życie, więcej kościołów i działań misyjnych mogłoby otrzymać wsparcie, a plon dla Królestwa Bożego byłby o wiele bardziej obfity.

Z humorem, pasją i wyrazistością Robert Morris odkrywa tajemnicę życia w błogosławieństwie zarówno pod względem duchowym, jak i finansowym.

Robert Morris jest pastorem przełożonym Gateway Church w Southlake, w Teksasie. Jest utalentowanym wykładowcą, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, przekazującym biblijne zasady na temat powodzenia i osobistego wzrostu. Pełne pasji, praktyczne i często humorystyczne prezentacje poruszają serca zarówno wierzących, jak i świeckich. Pastor Robert mieszka w Teksasie z żoną Debbie i trójką dzieci.

Wybrane Rekomendacje:
Z kościołem Gateway Church prowadzonym przez pastora Roberta Morris zetknąłem się kilka lat temu. Będąc pod wrażeniem Bożego działania zadałem sobie pytanie o to, gdzie tkwi fenomen rozwoju tego kościoła? Książka Błogosławione Życie daje jedną z odpowiedzi, a zastosowanie jej przesłania w życiu osobistym oraz w życiu kościoła sprawia, że misja Jezusa może być bardziej skutecznie kontynuowana.
KRZYSZTOF ZARĘBA, PASTOR - SPOŁECZNOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA "PÓŁNOC", WARSZAWA