Wielkie przebudzenia - Colin Whittaker

Wielkie przebudzenia

Colin Whittaker

Absolutnie Fantastyczne

Wielu ludzi w Kościele tęskni za przebudzeniem, inni boją się nawet myśli o nim. Słyszałem kiedyś jak pewien teolog zapytał: „Po co nam przebudzenia? Zawsze się przecież kończą!” W czasie duchowych przebudzeń wiele tysięcy ludzi dochodzi do zbawczego poznania Jezusa Chrystusa i staje się dziedzicami Bożego Królestwa. Zostają wyratowani z ciemności i przeniesieni do światłości. Ci, którzy zmierzali do piekła, znajdują nowe życie w Jezusie, mogą już tutaj cieszyć się społecznością z Bogiem i wiecznie radować się jego niebiańską chwałą. Już ten tylko fakt sprawia, że warto doświadczyć przebudzenia.