Sprawa Chrystusa - PureFlex Produktions

Sprawa Chrystusa

PureFlex Produktions

Dom Wydawniczy "Rafael"

Film All Saints powstał na podstawie inspirującej, prawdziwej historii Michaela Spurlocka (John Corbett), pastora, który próbuje ocalić swoją małą parafię przed bankructwem. Razem z nowoprzybyłymi uchodźcami z południowo-wschodniej Azji ryzykuje wszystko i zakłada gospodarstwo, z którego plony mogą przynieść ratunek im wszystkim.

Materiały dodatkowe:

W wersji oryginalnej 4 reportaże o realizowaniu filmu All Saints

Oficjalna strona filmu: www.allsaintsmovie.com

Rok wydania: Marzec 2018
Nośnik: DVD
Gatunek filmowy: Dramat obyczajowy
Lektor: polski 5.1, angielski 5.1, hiszpański 5.1
Napisy (subtitles): polskie, angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, hebrajskie, węgierskie, islandzkie, włoskie, portugalskie, rumuńskie, serbskie, słowackie, słoweńskie, hiszpańskie, tureckie
Format obrazu: 16x9 Widescreen, 2,39:1
Czas trwania: 105 minut