Chrzest Kościoła: Part II

13 - Sierpnia - 2015

W niedzielę tj. 23 sierpnia odbędzie się chrzest, drugi w tym roku!!! Wydarzenie to będzie miało miejsce w Nędzy, u Państwa Krzyśka i Doroty Wrzosek na ul. Prostej 8, o godz. 16-stej. Zarezerwuj czas i przyjdź. Będziemy świętować, bo to dobry czas dla kościoła.

W najbliższą niedzielę tj. 23 sierpnia odbędzie się chrzest, drugi w tym roku!!! Wydarzenie to będzie miało miejsce w Nędzy, u Państwa Krzyśka i Beaty Wrzosek na ul. Prostej 8, o godz. 16-stej. Zarezerwuj czas i przyjdź. Będziemy świętować, bo to dobry czas dla kościoła.