Nasz Kościół w mediach społecznościowych

30 - Sierpnia - 2015

Był Youtube, potem Facebook i Google Plus, a teraz doszedł Instagram. Jest coraz więcej miejsc, gdzie możesz śledzić to, co się dzieje w naszym Kościele, a co za tym idzie, coraz więcej sposobów, aby przekazać Dobrą Nowinę swoim znajomym!

Na portalu Youtube znajdują się nagrania z naszych nabożeństw, wieczorów chwały i innych wydarzeń. Można tam znaleźć utwory, które gramy, ale również od jakiegoś czasu nagrania wideo naszych nabożeństw wraz z nauczaniami.

Na potralach Facebook i Google Plus znajdują się wiadomości, informacje o wydarzeniach, zdjęcia oraz wiele innych, ciekawych informacji. To idealne miejsce, aby pokazać swoim znajomym, jacy jesteśmy, co dzieje się w naszym Kościele oraz jak to dokładnie wygląda.

Od kilku dni znajdujemy się także na Instagramie - będziemy tam wrzucać plakaty wydarzeń i zdjęcia z naszych spotkań. To kolejne miejsce, gdzie możecie pokazywać, jaki jest nasz Kościół.

Zachęcamy wszystkich do polubienia, subkrypcji, śledzenia i polecania dalej. Poniżej linki do stron w serwisach społecznościowych: