Wyjazd Kościoła do Wisły, 28.04-01.05.2017 r.

09 - Lutego - 2017

Uwaga, w weekend majowy odbędzie się coroczny wyjazd kościoła. W tym roku jedziemy do ośrodka Skalnica w Wiśle. To będzie niesamowity czas budowania relacji, wiary i ... odpoczynku.

Gościem specjalnym będzie pastor Tomasz Kmiecik z Kościoła Shoreline w Częstochowie.

kościoła Shoreline w Częstochowie

Opłata za pobyt jest tańsza niż w zeszłym roku i wynosi od osoby dorosłej 250 zł, a dzieci w wieku do 12 lat 225 zł. Zapisy dokonujemy poprzez zapis na liście i wpłatę zaliczki w kwocie 50 zł od osoby (dotyczy także dzieci) na konto kościoła (66 1050 1328 1000 0022 7529 7378) w tytule przelewu wpisując "wyjazd kościoła". Termin zapisów do niedzieli 9 kwietnia.

Jeśli z jakichkolwiek powodów finanse stanowią problem, proszę o tym fakcie powiadomić osobę odpowiedzialną za wyjazd, tj. Janusza Adamczyka. Postaramy się temu zaradzić.

Pamiętaj, ten wyjazd to jedyna taka okazja w roku, więc nie przegap okazji do wzrostu. Zaplanuj czas, oszczędzaj pieniądze, bo nie może Cię zabraknąć. To dobra okazja, aby również zaprosić znajomego.