Konferencja Misyjna "Współpracownikami Bożymi jesteśmy"

03 - Marca - 2017

W ramach całorocznego sezonu naszego Kościoła w temacie Szukania Jego Królestwa w sobotę 25 marca o godz. 16-stej w naszym kościele organizowana jest Konferencja Misyjna zatytułowana Współpracownikami Bożymi jesteśmy. Prowadzącym będzie znany nam Wojtek Borys, założyciel i dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci.

Celem 3 godzinnej konferencji jest na nowo odkrycie przez każdego z uczestników głównego powołania jakie zostało przekazane nam przez Pana. Jest nim wyjście do ludzi i głoszenie im Ewangelii o Jezusie Chrystusie.

Wojtek Borys odpowie na pytanie jak współpracować z Bogiem w tej dziedzinie, a także .podzieli się z pracy misyjnej na Mołdawii.

To będzie dobry inspirujący czas. Nie siedź w domu. Zaplanuj i przyjdź. Sobota 26 marca, godz. 16-sta.