Irak. Bliski Wschód z bliska - spotkanie podróżnicze z Radosławem Siewniakiem

12 - Listopada - 2021

W pierwszy grudniowy weekend, 04-05 grudnia bedziemy gościć Elę i Radka Siewniaków. Zapowiada sie wyjątkowy czas nie tylko dla kościoła, ale i dla miasta.

W sobotę 04 grudnia, o godz. 18 odbędzie się spotkanie z Radkiem Siewniakiem jako podróżnikiem. Spotkanie to będzie miało formę dzielenia się z podróży do Iraku jak i dzielenia się Ewangelią. Organizujemy to wspólnie z Domem Kultury. Spotkanie zaczynamy o godzinie 18:00, wstęp wolny.

Natomiast w niedzielę 5 grudnia nasz gość bedzie dzielił się Słowem dla Kościoła.

Radosław Siewniak