WIĘCEJ NIŻ MAŁŻEŃSTWO - Konferencja dla małżeństw (część 2)

16 - Grudnia - 2022

X

7 stycznia, zapraszamy wszystkie małżeństwa na Konferencję Dla Małżeństw. Wykładowcami będą Ola i Wojtek Walaszczyk, pastorzy Kościoła Winnica z Rybnika. Po ostatniej konferencji wiele małżeństw zgłaszało niedosyt, dlatego zapraszamy na 2 część w której goście opowiedzą min. o miłości i szacunku jako o kluczach do pełni życia w małżeństwie, a także o tym, co to są zaszyfrowane kody małżeńskie.
Zaraszamy: sobota 7 stycznia, godz. 16. Będą II sesje z przerwą kawową.

Koszt: 20 zł od pary. Zapisy na: www.kosciolinplus.pl do 5 stycznia.

Nie zwlekajcie z zapisami.

2_konf-dla-ma