Niepełny Kościół - Sid Roth

Sid Roth

Dobry Skarbiec
Wypożyczona

Ciało Chrystusa będzie kompletne dopiero wtedy, gdy Żydzi i chrześcijanie zjednoczą się razem.

Chrześcijaństwo obecnej doby znacznie różni się od pierwowzoru. Aby doświadczać tego, co na początku – cudów, uzdrowień, mocy i intymności z Bogiem – musimy zbadać nasze żydowskie korzenie. Przez 2000 lat chrześcijaństwo było w separacji z judaizmem, co zaowocowało brakiem mocy i intymności z Bogiem.

Książka Niepełny Kościół bada to, co zwodziciel wykradł w obu religiach, oraz ujawnia, co się stanie, gdy prawda obu złoży się w jedno.

I gdzie tylko potok [Żydzi i chrześcijanie] popłynie, każda istota żywa i wszystko, od czego się tam roi, będzie żyło; i będzie tam dużo ryb [przebudzenie]… (Ez 47,9).

"W Polsce obserwujemy duże zainteresowanie Izraelem, i to pod każdym względem: kulturalnym, turystycznym, politycznym, religijnym – wygląda jakby sam Bóg dotykał serc ludzi.
Wierzę, że jest to jedna z takich książek, które pomagają rozumieć Boże drogi, ale też zmuszają do stawiania pytań wymagających odpowiedzi dla nas samych i dla Kościoła." Jerzy Rycharski