Otwarte Niebo/ Czy jesteś spragniony? - Randy Clark

Otwarte Niebo/ Czy jesteś spragniony?

Randy Clark

SZARON

Broszura zawiera dwa ważne przesłania. Najpierw, w części „Otwarte Niebo”, Randy tłumaczy, jak aniołowie są zaangażowani wraz z nami w sprawowanie służby uzdrowienia. Dzieli się historią swojego rozwoju od niewiary do obecnego zrozumienia, że obecność aniołów czyni uzdrowienie bardziej efektywnym. Przedstawia zarówno osobiste przykłady, jak i biblijne objawienie dotyczące niebiańskich wizyt podczas naszej wędrówki w wierze. W części „Czy jesteś spragniony?” natomiast autor zachęca nas do tego, by stale pragnąć więcej Boga. Randy dzieli się osobistymi doświadczeniami oraz biblijnymi przykładami pokazującymi, jak ważna jest wytrwałość w przezwyciężaniu wszystkich czynników, które sprzeciwiają się naszej wierze, kiedy dążymy do uwalniania Bożego Królestwa w sferach naszego wpływu.

Randy ma niespotykaną umiejętność usługiwania w różnorodnych denominacjach i służbach apostolskich. Wśród nich są katolicy, mesjańscy Żydzi, metodyści, wiele kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych, a także największe zbory baptystyczne w Argentynie, Brazylii i RPA. Kilka tysięcy osób miało okazję podróżować z Randym w ramach międzynarodowych zespołów usługujących. Randy odwiedził ponad czterdzieści krajów i nadal bardzo wiele podróżuje, dążąc do wypełnienia Bożego powołania dla swojego życia. Posługuje on także w sieci kościołów i organizacji chrześcijańskich.
Randy i jego żona DeAnne mieszkają w Mechanicsburgu w Pensylwanii. Mają czworo dorosłych dzieci i dwoje wnucząt.

RANDY CLARK Otwarte Niebo/Czy jesteś spragniony
Seria: Kluczowe Przesłanie