Doświadczanie nadprzyrodzonej rzeczywistości - Reinhard Hirler

SZARON
Wypożyczona

DOŚWIADCZANIE NADPRZYRODZONEJ RZECZYWISTOŚCI

Ludzkie serce spragnione jest rzeczy nadprzyrodzonych. Wiele osób interesuje się okultyzmem, ponieważ pociągają je kwestie ponadnaturalne, a nie znają różnicy między podstępną mocą szatana a prawdziwą mocą Bożą. W wielu filmach pojawia się przesłanie związane ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, w tym różni superbohaterowie posiadający supermoce, a także magiczne lub ponadnaturalne zdarzenia. Niestety, Kościół jako całość nie porusza się w przekazanym mu przez Boga autorytecie i w Jego mocy. Powinniśmy stanowić odpowiedź dla tych głodnych serc, które tęsknią za rzeczami nadprzyrodzonymi. Kościół pierwszych wieków chodził w ponadnaturalnej mocy Ducha Świętego każdego dnia.

Ta praktyczna książka w prosty, biblijny i przystępny sposób wyjaśnia, jak funkcjonuje duchowa rzeczywistość i w jaki sposób powinniśmy oraz możemy jej doświadczać. Pod koniec każdego rozdziału znajdują się świadectwa opisujące cuda. Wszystkie te historie opowiedziane są po to, aby zachęcić Cię, byś uwierzył, że nasz Bóg jest Bogiem rzeczy ponadnaturalnych. Historie te nie gloryfikują człowieka; to Jezusowi oddajemy chwałę i wywyższamy go.