Anioły na izbie przyjęć - Dr Med.Robert D. Leslie

Dr Med.Robert D. Leslie

Dobry Skarbiec
Powieści

Autentyczne inspirujące historie spisane przez lekarza izby przyjęć

Kronika ludzkości w jej najlepszym wydaniu.
Ludzie pełni troski o innych, współczujący, wrażliwi i czuli w trudnych okolicznościach. To takiego lekarstwa potrzebujemy najbardziej, a jest ono podawane na każdej stronie Aniołów na izbie przyjęć, opowieści o najlepszej stronie ludzkości.

Jeśli nie wierzysz w anioły, ...

powinieneś spędzić trochę czasu na szpitalnej izbie przyjęć. Dowiesz się wtedy, że anioły naprawdę istnieją. Niektóre z nich są pielęgniarkami, garstka jest lekarzami, a wielu to tak zwani „zwykli ludzie”.

… Czasem trzeba się im bardzo mocno przyjrzeć, żeby dostrzec ich skrzydła, jak w przypadku odzianej w wykrochmalony strój przełożonej pielęgniarek Virginii Granger. Jej serce pełne współczucia kryje się za stalowym spojrzeniem, które w jednej chwili potrafi uciszyć wojowniczo nastawionego pacjenta.

… Czasem wywołują na twarzy szeroki uśmiech, tak jak William Purvis – znany też jako „Max Bruiser”– zawodowy zapaśnik, który ląduje na izbie przyjęć po starciu z nieoczekiwanym przeciwnikiem.

… Innym razem musimy zasłaniać twarz, by nie oślepił nas bijący od nich blask, jak w zetknięciu z chorującą na astmę Macey Love, której determinacja w okazywaniu miłości dwóm wnuczkom, które ma pod opieką – a przy okazji każdemu innemu, kogo napotka – przejawia się w jej jaśniejącym uśmiechu.

Czytając te prawdziwe historie – z których jedne skłaniają do przemyśleń, inne po prostu są piękne, a inne emocjonujące – będziesz w stanie doświadczyć radości i zmagań ludzi, takich jak my. Wraz z bohaterami tych opowieści możesz zajrzeć w głąb własnego serca, szukając odpowiedzi na to, jak odnaleźć pokój i łaskę w ciemności i jak dobrze żyć w światłości.

Dr Robert Lesslie jest lekarzem z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy i zarządzaniu w środowisku szpitalnej izby przyjęć, gdzie wszystko dzieje się w błyskawicznym tempie. Obecnie jest współwłaścicielem oraz dyrektorem medycznym prywatnego centrum pogotowia ratunkowego. Od ponad dziesięciu lat regularnie pisze artykuły dla gazet i magazynów, a także opisuje historie z życia wzięte. Wraz z żoną Barbarą mieszkają w Karolinie Południowej, USA.