Królestwo w stanie wojny - Alan Vincent

Królestwo w stanie wojny

Alan Vincent

W wyłomie

Książka Królestwo w stanie wojny dokonuje niesamowitego, wszechstronnego i proroczego przeglądu struktury i mocy współczesnego Kościoła – począwszy od Indii przez Stany Zjednoczone do Anglii. Z tego doskonale opracowanego nauczania dowiadujemy się, że Kościół otrzymał upoważnienie i władzę do pokonania nieprzyjaciela i ustanowienia Kościoła w czasach ostatecznych.

„Właśnie podczas długiego postu zrozumiałem, że duchowe budowanie niebiańskiego Jeruzalem nad regionem albo konkretnym miastem to dany nam przez Boga sposób, byśmy w mocy poszerzali Królestwo” – pisze autor, którego życie wypełnione proroctwem i objawieniem wprowadziło wielu ludzi w głębszą i bardziej fascynującą więź z Bogiem.

Rewolucyjne, lecz w pełni przebadane koncepcje obejmują następujące tematy:

• W jaki sposób choroba jest związana z aktywnością demoniczną;
  • Budowanie niebiańskiego Jeruzalem;
  • Toczenie wojny z „odrażającym duchem” raka;
  • Siedem bram kontrolujących myślenie ludzi;
  • Liczby w Biblii mające alegoryczne i prorocze znaczenie.