Krwawy księżyc - Pete Greig

Krwawy księżyc

Pete Greig

Modlitwa 24/7 Dwadzieścia lat temu grupa studentów spotkała się na czuwaniu modlitewnym w Chichester w Anglii. Ku zaskoczeniu organizatorów i uczestników, spotkanie to zapoczątkowało międzynarodowy ruch modlitwy 24/7, aktualnie obejmujący swoim zasięgiem miliony osób w najróżniejszych miejscach na świecie – od anglikańskich katedr po kościoły podziemne w Chinach, od indyjskich slumsów po dżunglę w Papui-Nowej Gwinei.

Krwawy księżyc to osobista kronika ruchu modlitwy 24/7 spisana przez jego założycieli, a zarazem zaproszenie kierowane do każdego z nas, by zaangażować się w podobne inicjatywy w swojej parafii, wspólnocie, szkole czy miejscu pracy.

Rekomendacje:

Ruch modlitwy 24/7 to jedna z najbardziej pasjonujących i dynamicznych chrześcijańskich organizacji w dzisiejszym świecie.

Nicky Gumbel – twórca ewangelizacyjnego kursu Alpha