Ekstremalna modlitwa - Greg Pruett

Ekstremalna modlitwa

Greg Pruett

Serachlight

To nie jest książka o tym, by więcej się modlić, to książka o tym, by modlić się inaczej.

“Dlaczego Bóg chciałby mnie słuchać? Dlaczego moje myśli miałyby mieć dla Niego jakieś znaczenie? Czy moje modlitwy mogą wpłynąć na Jego odwieczny plan?
Mój przyjaciel greg Pruett mówi, że tak! Możemy być mu wdzięczni, że zebrał swoje przemyślenia na temat modlitwy w tej niezmiernie pomocnej książce. Żadne słowa nie ujma tego, jak bardzo zachęcam wszystkich do sięgnięcia po jego pracę. Greg, dziękuję, że napisałeś tę książkę! Boże dziękuję, że dałeś nam tę książkę! Z całego serca pragnę, aby dotarła ona do jak największego grona osób. Koniecznie przeczytaj tę książkę. Niech Greg będzie twoim mentorem i wprowadzi Cię do nowego życia - opartego na sile modlitwy.” (z przedmowy) ~ Max Lucado

Greg Pruett od stycznia 2007 roku jest prezesem Pioneer Bible Translators z siedzibą w Dallas. Wcześniej Greg wraz z żoną Rebeccą i trójka dzieci mieszkał w Afryce Zachodniej przez ponad dwanaście lat, gdzie ukończyli tłumaczenie całej Biblii w języku Yalunka i podzielili się miłością Chrystusa z ludźmi, którzy tradycyjnie podążają za Koranem. greg nadal nadzoruje wysiłki zakładania kościołów wśród Yaunka poprzez Internet, kontakty telefoniczne z przywódcami kościoła i coroczne wizyty w Zachodniej Afryce.